Matservis, 7 delar, "Athens", Charles Meigh, England, 1835-1849.

Flintgods.
5 st mattallrikar 26 cm
1 serveringfat 21,5 cm
1 serveringfat / stekfat 49,5 cm

Ett nagg. Några sprickor. Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
30
340
31
Utropspris
120 EUR
Budhistorik (1 bud)
15 jul 2022 11:59
30 EUR
Mikael Nygård
Mikael Nygård