Madeleine Pyk – en samling F769

Serveringsvagn med klaffar, 1900-talets senare hälft.

Längd 80 cm, bordsskivan 65 x 47, bredd med uppfällda klaffar 108 cm. Höjd 74,5 cm

Smärre slitage och smärre repor. Helhetsintrycket är gott.

Klubbat pris
205
2 161
235
Utropspris
200 EUR
Budhistorik (13 bud)
29 jun 2022 17:02
205 EUR
29 jun 2022 17:02
200 EUR
28 jun 2022 20:43
170 EUR
28 jun 2022 20:43
160 EUR
23 jun 2022 19:51
110 EUR
23 jun 2022 9:01
100 EUR
23 jun 2022 9:01
100 EUR
23 jun 2022 9:01
55 EUR
23 jun 2022 9:01
50 EUR
23 jun 2022 9:01
45 EUR
23 jun 2022 9:01
40 EUR
23 jun 2022 0:02
35 EUR
22 jun 2022 19:00
30 EUR
Nan Munsterhielm-Jarjis
Nan Munsterhielm-Jarjis
Specialist konst, design och konsthantverk, filialchef Helsingfors
+358 (0)50 340 5492