Selected Modern Silver F764
Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine F766
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Kitchen Stories E1284
Modern Design, Timeless Weave E1292
A Token of Love E1285

Sideboard, 1950/1960-tal.

Sideboard, 1950/1960-tal.

Fanerad med teak. Front med tre skåpsdörrar och bakomliggande hyllplan. Tre lådor. Längd 160, djup 43, höjd 105 cm. Nyckel finns.

Instabil, benen sitter löst. Ställvis slitage. Märken. Nyckel finns.

Klubbat pris
1 600
155
177
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
19 jul 2022 15:38
1 600 SEK
19 jul 2022 15:36
1 500 SEK
19 jul 2022 15:36
1 500 SEK
18 jul 2022 13:25
1 200 SEK
15 jul 2022 19:20
1 100 SEK
15 jul 2022 17:13
1 000 SEK
15 jul 2022 17:10
700 SEK
15 jul 2022 1:18
500 SEK
Elsa Forsbäck
Elsa Forsbäck
+46 (0) 70 795 83 38

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13