Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Contemporary Art Online – Winter Exhibition F710
Klassiska antikviteter F757
Modern Art Online – Winter Exhibition F768
Kitchen Stories E1284
A Token of Love E1285

Spegel, venetiansk stil, omkring år 1900.

Helt klädd med spegelglas, ramverk med graverad dekor av blommor och blad. Löst stödben medföljer. Höjd 63, bredd 46 cm.

Smärre slitage. Nagg. Torrspricka. Stödben löst.

Klubbat pris
1 600
156
181
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
16 jul 2022 17:42
1 600 SEK
16 jul 2022 17:33
1 500 SEK
16 jul 2022 17:33
1 400 SEK
16 jul 2022 14:49
1 300 SEK
16 jul 2022 14:49
1 200 SEK
16 jul 2022 6:45
1 000 SEK
14 jul 2022 17:05
500 SEK
9 jul 2022 12:41
300 SEK
Elsa Forsbäck
Elsa Forsbäck
+46 (0) 70 795 83 38

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13