Fåtölj, 1900-talets mitt.

Fåtölj, 1900-talets mitt.

Röd fast stoppad klädsel.
Sitthöjd 39 cm.
Bredd 69 cm.
Total höjd 87 cm.

Åldersrelaterat slitage och bruksslitage.

Klubbat pris
55
623
57
Utropspris
200 EUR
Budhistorik (3 bud)
21 jul 2022 20:31
55 EUR
17 jul 2022 22:14
50 EUR
17 jul 2022 10:12
30 EUR