Fåtöljer, ett par, 1970-tal.

Fåtöljer, ett par, 1970-tal.

Stomme i lackad furu. Röd manchestertygklädsel. Bredd 83 cm. Sitthöjd 38 cm. Total höjd 69 cm.

Åldersrelaterat slitage. Helhetsintrycket är gott.

Klubbat pris
270
3 059
282
Utropspris
200 EUR
Budhistorik (3 bud)
6 jul 2022 20:30
270 EUR
6 jul 2022 20:30
250 EUR
30 jun 2022 15:12
50 EUR
Mikael Nygård
Mikael Nygård