Fåtölj, 1960/70-tal

Fåtölj, 1960/70-tal

Fast stoppad, brun läderklädsel. Trästomme. Lös tvådelad sits. Kromade ben. Bredd 85 cm. Sitthöjd 38 cm. Sittdjup 60 cm, höjd på ryggstöd från sits circa 45 cm. Total djup 90 cm. Totalhöjd 76 cm.

Slitage. Torrsprickor.

Klubbat pris
50
567
52
Utropspris
200 EUR
Budhistorik (3 bud)
6 jul 2022 20:04
50 EUR
6 jul 2022 16:05
40 EUR
2 jul 2022 15:14
32 EUR
Mikael Nygård
Mikael Nygård

 Dölj
 Visa mer

Important Timepieces 655

2. IWC, Ingenieur, Midsize, ca 2007.
Utropspris
24 000 - 34 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
Fair warning
Fair warning
36 000

ditt bud
34 000

ditt bud
32 000

ditt bud
30 000

ditt bud
28 000

ditt bud
26 000

ditt bud
24 000

ditt bud
22 000

ditt bud
Aktuellt bud:
36 000 SEK