Ivar Morsing

(Sverige, 1919-2009)
Ivar Morsing
(Sverige, 1919-2009)

Ivar Morsing, olja på pannå, signerad och daterad -59.

Bygata, Spanien. 24,5 x 45,5 cm.

Fläckar. Färgbortfall.

Klubbat pris
3 400
306
323
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (16 bud)
13 jul 2022 16:53
3 400 SEK
13 jul 2022 16:51
3 200 SEK
13 jul 2022 16:51
3 000 SEK
13 jul 2022 16:51
2 800 SEK
13 jul 2022 16:50
2 600 SEK
13 jul 2022 16:50
2 400 SEK
9 jul 2022 21:07
2 200 SEK
9 jul 2022 21:06
2 000 SEK
9 jul 2022 21:06
1 900 SEK
9 jul 2022 7:15
1 800 SEK
8 jul 2022 17:04
1 400 SEK
8 jul 2022 16:51
1 100 SEK
8 jul 2022 15:32
1 000 SEK
7 jul 2022 17:38
650 SEK
7 jul 2022 17:27
600 SEK
7 jul 2022 6:58
500 SEK

Mollie Engström
Mollie Engström
Assisterande specialist konst
+46 (0)70 748 22 63