Ivar Morsing, olja på pannå, signerad och daterad -59.
Bygata, Spanien. 24,5 x 45,5 cm.
Fläckar. Färgbortfall.
Klubbat pris
3 400
296
310
Utropspris
3 000 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (16 bud)
13 jul 2022 16:53
3 400 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 7
13 jul 2022 16:51
3 200 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 6
13 jul 2022 16:51
3 000 SEK
13 jul 2022 16:51
2 800 SEK
13 jul 2022 16:50
2 600 SEK
13 jul 2022 16:50
2 400 SEK
9 jul 2022 21:07
2 200 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 5
9 jul 2022 21:06
2 000 SEK
9 jul 2022 21:06
1 900 SEK
9 jul 2022 7:15
1 800 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
8 jul 2022 17:04
1 400 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
8 jul 2022 16:51
1 100 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1
8 jul 2022 15:32
1 000 SEK
7 jul 2022 17:38
650 SEK
7 jul 2022 17:27
600 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
7 jul 2022 6:58
500 SEK