1411795

Ivar Morsing

(Sverige, 1919-2009)
Ivar Morsing, olja på pappannå, signerad och daterad -67.

"Spelare 1967 Stranden Sisal". 21 x 35,5 cm.

Slitage. Fläckar.

Mollie Engström
Mollie Engström
Assisterande specialist konst
+46 (0)70 748 22 63

Telefontid: måndag – fredag 9–13, 14–17

Klubbat pris
3 200
301
287
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
13 jul 16:48
3 200 SEK
13 jul 16:47
3 000 SEK
13 jul 16:47
2 801 SEK
12 jul 20:54
2 600 SEK
9 jul 7:27
2 400 SEK