Ivar Morsing, olja på duk uppfäst på pannå, signerad och daterad -59.
"Spanien 1959". 27,5 x 63 cm.
Färgbortfall. Fläckar.
2 800
244
255
Utropspris
4 000 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (9 bud)
24 jul 2022 15:51
2 800 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 6
24 jul 2022 13:59
2 600 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
24 jul 2022 13:54
2 400 SEK
24 jul 2022 12:06
2 000 SEK
23 jul 2022 16:42
1 800 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 5
23 jul 2022 10:40
1 700 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
19 jul 2022 12:55
1 400 SEK
18 jul 2022 10:38
1 100 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
17 jul 2022 17:59
300 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1
Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor