Trädgårdsurnor, 2 st, gjutjärn, 1900-tal.

Snarlika. Höjd 25-26 cm. Diameter 22 cm.

Ställvis omfattande slitage. Fläckar. Färgbortfall. Senare målning. Rostangrepp.

Klubbat pris
110
1 262
115
Utropspris
200 EUR
Budhistorik (9 bud)
7 jul 2022 20:07
110 EUR
7 jul 2022 17:35
100 EUR
7 jul 2022 17:35
100 EUR
3 jul 2022 21:57
75 EUR
3 jul 2022 21:57
70 EUR
3 jul 2022 8:33
65 EUR
3 jul 2022 7:40
60 EUR
1 jul 2022 9:34
55 EUR
29 jun 2022 16:52
50 EUR
Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist finländsk design
+358 (0)40 1284 977