Skulptur, Centraleuropa troligen 1700-tal.

Putto. Bronserat trä. Höjd 47 cm.

Ställvis omfattande slitage. Färgbortfall. Skador. Skör.

Klubbat pris
240
2 705
253
Utropspris
120 EUR
Budhistorik (24 bud)
7 jul 2022 20:43
240 EUR
7 jul 2022 20:43
220 EUR
7 jul 2022 20:43
220 EUR
7 jul 2022 20:43
200 EUR
7 jul 2022 20:43
200 EUR
7 jul 2022 20:43
190 EUR
7 jul 2022 20:43
180 EUR
7 jul 2022 20:42
170 EUR
7 jul 2022 20:42
160 EUR
6 jul 2022 16:20
150 EUR
6 jul 2022 16:13
140 EUR
4 jul 2022 7:48
130 EUR
3 jul 2022 21:56
120 EUR
3 jul 2022 21:56
110 EUR
3 jul 2022 21:56
100 EUR
3 jul 2022 21:56
85 EUR
3 jul 2022 21:56
80 EUR
2 jul 2022 10:18
75 EUR
30 jun 2022 21:38
70 EUR
29 jun 2022 21:39
65 EUR
29 jun 2022 21:39
60 EUR
29 jun 2022 21:38
45 EUR
29 jun 2022 21:38
40 EUR
29 jun 2022 19:55
30 EUR
Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist finländsk design
+358 (0)40 1284 977