Enrique Campuzano

(Chile, Född 1948)
Enrique Campuzano
(Chile, Född 1948)

Enrique Campuzano, akryl på duk, signerad och daterad '92.

Stilleben med lök. 81 x 100 cm.

Klubbat pris
4 100
362
378
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (11 bud)
30 jun 2022 21:31
4 100 SEK
30 jun 2022 21:31
3 900 SEK
30 jun 2022 21:29
3 700 SEK
30 jun 2022 21:29
3 500 SEK
30 jun 2022 21:26
3 000 SEK
30 jun 2022 16:14
2 800 SEK
30 jun 2022 9:32
2 600 SEK
30 jun 2022 8:49
2 200 SEK
28 jun 2022 18:24
1 100 SEK
27 jun 2022 0:02
1 000 SEK
22 jun 2022 22:24
500 SEK

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14