Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Contemporary Art Online – Winter Exhibition F710
Klassiska antikviteter F757
Modern Art Online – Winter Exhibition F768
Kitchen Stories E1284
A Token of Love E1285

Taklampa, 1900-talets första hälft.

Tre armar med tre olika kupor. Gjutna detaljer. Höjd 48 cm, diameter 40 cm.

Åldersrelaterat slitage. Smutsig. Senare kupor. Ej funktionstestad.

Klubbat pris
100
1 026
116
Utropspris
150 EUR
Budhistorik (12 bud)
6 jul 2022 7:33
100 EUR
6 jul 2022 7:33
100 EUR
6 jul 2022 7:32
95 EUR
6 jul 2022 7:32
90 EUR
4 jul 2022 16:05
85 EUR
4 jul 2022 16:04
80 EUR
4 jul 2022 16:04
80 EUR
4 jul 2022 16:04
75 EUR
4 jul 2022 16:04
70 EUR
3 jul 2022 16:04
65 EUR
3 jul 2022 0:05
60 EUR
29 jun 2022 13:45
30 EUR