Poul H Poulsen, sideboard / skåp, Gangsö Möbler, Danmark, 1978.

Betsad ek, keramik inläggningar i luckor, 2 hyllplan, signerat K.Art 78, Längd 215, djup 46, höjd 76 cm.

Hyllbärare saknas. Smärre fläckar. Åldersrelaterat slitage. Smärre fanerskador/bubblor på bordsytan.

Klubbat pris
220
2 479
230
Utropspris
400 EUR
Budhistorik (4 bud)
5 jul 2022 16:02
220 EUR
5 jul 2022 16:02
200 EUR
4 jul 2022 1:28
180 EUR
2 jul 2022 10:20
30 EUR
Mikael Nygård
Mikael Nygård