Selected Modern Silver F764
Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine F766
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Kitchen Stories E1284
Modern Design, Timeless Weave E1292
A Token of Love E1285

Sängbord, ett par, "Avanti", Dux 1900-talets andra hälft.

Vitlackerat. Draghandtag av metall. Längd 58 cm. Bredd 44 cm. Höjd 45 cm.

Smärre slitage. Smärre märken och repor.

Inga bud
0
0
0
Utropspris
2 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (0 bud)
Simon Lundberg
Simon Lundberg
+46 (0) 739 16 36 13

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13