Spegellampett, nyrokoko, 1800-talets slut.

Förgylld och bronserad spegellampett för två ljus. Ljusarmar av mässing, behängda med glasprismor. Höjd 75, bredd 67 cm

Slitage. Renoverad. Kompletterad.

Klubbat pris
1 900
168
175
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (5 bud)
27 jul 2022 21:37
1 900 SEK
27 jul 2022 21:37
1 800 SEK
27 jul 2022 21:36
1 600 SEK
27 jul 2022 21:36
1 500 SEK
23 jul 2022 6:56
1 000 SEK