Bertil Vallien

(Sverige, Född 1938)
Bertil Vallien
(Sverige, Född 1938)

Bertil Vallien, fat, glas, Kosta Boda, signerad.

Kvadratiskt fat av klarglas och tonat glas. Signerad Kosta Boda B Vallien 7079435. 30 x 30 cm. Höjd 9 cm.

Ställvis smärre slitage.

Formgivare

Klubbat pris
1 211
115
131
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (4 bud)
29 jul 2022 19:05
1 211 SEK
29 jul 2022 19:05
1 111 SEK
29 jul 2022 14:59
1 000 SEK
22 jul 2022 19:55
800 SEK

Sofie Lundberg
Sofie Lundberg
+46 (0) 73 918 04 69