Ingvar Hildingsson, pall, signerad IH.

Furu, signerad och märkt med etikett IH slöjd Kalmar Läns slöjdare, höjd ca 38 cm.

Smärre slitage.

Klubbat pris
3 700
327
341
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
29 jun 2022 21:31
3 700 SEK
29 jun 2022 21:31
3 600 SEK
24 jun 2022 21:01
3 500 SEK
23 jun 2022 12:38
3 000 SEK
23 jun 2022 7:42
2 500 SEK