Niels Otto Møller

(Danmark, 1920-1982)
Niels Otto Møller
(Danmark, 1920-1982)

Niels Otto Møller, stolar, 6 st, modell nr. 71, J.L. Møllers Møbelfabrik, Danmark, 1950/60-tal.

Stomme av teak med sits klädd i textil, Sitthöjd ca 45, bredd 49 cm.

Åldersrelaterat slitage. Repor.

Klubbat pris
22 000
1 952
2 037
Utropspris
20 000 SEK
Budhistorik (26 bud)
29 jun 2022 21:35
22 000 SEK
29 jun 2022 21:34
21 000 SEK
29 jun 2022 21:32
20 000 SEK
29 jun 2022 21:32
19 500 SEK
29 jun 2022 21:32
19 000 SEK
29 jun 2022 21:29
18 500 SEK
29 jun 2022 21:29
18 000 SEK
29 jun 2022 21:29
17 500 SEK
29 jun 2022 21:29
17 000 SEK
29 jun 2022 21:29
17 000 SEK
29 jun 2022 21:28
16 500 SEK
29 jun 2022 21:28
16 000 SEK
29 jun 2022 21:28
15 500 SEK
29 jun 2022 21:05
15 000 SEK
8
29 jun 2022 21:03
14 500 SEK
29 jun 2022 21:02
14 000 SEK
8
29 jun 2022 21:02
13 770 SEK
29 jun 2022 20:53
13 270 SEK
29 jun 2022 20:52
12 770 SEK
29 jun 2022 20:52
12 500 SEK
29 jun 2022 14:38
12 000 SEK
28 jun 2022 19:05
9 500 SEK
23 jun 2022 9:37
9 000 SEK
23 jun 2022 7:04
3 000 SEK
23 jun 2022 6:28
500 SEK
22 jun 2022 10:45
300 SEK