Fåtölj, 1900-talets andra hälft

Skuret trä, lös fäll av fårskinn, bredd 75 cm, sitthöjd 33 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
2 000
177
185
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (3 bud)
29 jun 2022 20:18
2 000 SEK
29 jun 2022 20:18
1 900 SEK
28 jun 2022 21:13
1 800 SEK