Stolar, 6 st, Thonet-typ, Rumänien, 1900-tal.

Böjträ i mörkbetsad bok. Sits med dekor av iris, kaveldun och näckrosor. Sitthöjd 46, höjd 90 cm.

Slitage. Märken. Smärre fläckar. En stol med vissa skador.

Klubbat pris
6 400
568
599
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (13 bud)
30 jun 2022 16:32
6 400 SEK
30 jun 2022 15:02
6 200 SEK
30 jun 2022 15:02
6 000 SEK
30 jun 2022 15:02
6 000 SEK
30 jun 2022 14:47
5 400 SEK
30 jun 2022 13:38
5 200 SEK
30 jun 2022 13:37
5 000 SEK
30 jun 2022 13:37
5 000 SEK
30 jun 2022 12:49
4 800 SEK
30 jun 2022 12:06
4 600 SEK
30 jun 2022 12:06
4 500 SEK
27 jun 2022 10:49
4 000 SEK
24 jun 2022 8:48
2 000 SEK
Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14