Golvlampor, 2 st, furu, 1960/70-tal.

Höjd 150 och 153 cm inkl skärm (126 och 129 cm utan skärm).

Senare sladd. Åldersrelaterat slitage. Ej funktionstestad.

Klubbat pris
180
2 029
188
Utropspris
250 EUR
Budhistorik (12 bud)
5 jul 2022 19:55
180 EUR
5 jul 2022 19:39
170 EUR
5 jul 2022 19:37
150 EUR
5 jul 2022 19:36
125 EUR
5 jul 2022 19:36
100 EUR
5 jul 2022 19:36
90 EUR
5 jul 2022 19:35
80 EUR
5 jul 2022 19:35
70 EUR
5 jul 2022 19:35
60 EUR
5 jul 2022 19:32
50 EUR
5 jul 2022 19:32
40 EUR
5 jul 2022 16:03
30 EUR
Mikael Nygård
Mikael Nygård