Selected Modern Silver F764
Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine F766
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Kitchen Stories E1284
Modern Design, Timeless Weave E1292
A Token of Love E1285

Toilettebord, 1950/60-tal.

Toilettebord, 1950/60-tal.

Mahognyfanerat och svart målat trä. Två lådor. Längd 90 cm, djup 43 cm, höjd till bordet 68 cm, totalhöjd 123 cm.

Senare målning. Renoverad. Åldersrelaterat slitage. Helhetsintrycket är gott.

Klubbat pris
180
1 858
206
Utropspris
250 EUR
Budhistorik (8 bud)
1 aug 2022 16:18
180 EUR
1 aug 2022 13:13
160 EUR
1 aug 2022 11:36
150 EUR
31 jul 2022 21:12
70 EUR
31 jul 2022 20:25
65 EUR
31 jul 2022 16:59
60 EUR
31 jul 2022 16:18
55 EUR
29 jul 2022 14:17
50 EUR