Kerttu Nurminen, konstglas, Lampi Pro Arte 1993, signerad K. Nurminen, Nuutajärvi.
"Mormors bonbonjär". Turkos- och gröntonat glas. Höjd 31 cm.
Repor på bottnen.
Klubbat pris
160
1 813
167
Utropspris
200 EUR
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (5 bud)
7 jul 2022 14:54
160 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
7 jul 2022 14:54
150 EUR
7 jul 2022 14:54
140 EUR
6 jul 2022 16:14
130 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
3 jul 2022 15:02
100 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1