Fiskfat, flintgods. Wedgwood, England.

Längd 70 cm. Bredd 33,5 cm.

Åldersrelaterat slitage. Bruksslitage. Krackelyr.

Klubbat pris
80
906
83
Utropspris
100 EUR
Budhistorik (4 bud)
7 jul 2022 7:22
80 EUR
7 jul 2022 7:22
75 EUR
5 jul 2022 11:37
55 EUR
4 jul 2022 8:37
50 EUR