Resväskor, 2 st, Karl Baisch Autokofferfabrik, Tyskland, 1950-tal.

Två storlekar, invändigt tygfodrade och brickmärkta Karl Baisch Autokofferfabrik, Stuttgart-Bad Cannstatt, Mercedesstrasse 25. Storlek 94 x 60 resp 52 x 47 cm.

Åldersrelaterat slitage. Smärre fläckar. Nyckel saknas.

Klubbat pris
170
1 916
179
Utropspris
250 EUR
Budhistorik (9 bud)
15 jul 2022 10:11
170 EUR
15 jul 2022 10:11
160 EUR
15 jul 2022 10:11
150 EUR
15 jul 2022 10:01
140 EUR
15 jul 2022 8:58
130 EUR
15 jul 2022 8:58
120 EUR
15 jul 2022 8:58
120 EUR
15 jul 2022 8:15
110 EUR
14 jul 2022 9:40
100 EUR
Mikael Nygård
Mikael Nygård