Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Contemporary Art Online – Winter Exhibition F710
Klassiska antikviteter F757
Modern Art Online – Winter Exhibition F768
Kitchen Stories E1284
A Token of Love E1285

Ljuskrona, rokokostil, 1900-talets första hälft.

Stomme av mässing behängd med slipade glasprismor. För sju ljuskällor. Textilskärmar medföljer. Diameter 40, höjd 64 cm.

Ej funktionstestad. Slitage. En lös prisma medföljer.

Klubbat pris
850
83
96
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (11 bud)
27 jul 2022 20:59
850 SEK
27 jul 2022 20:59
800 SEK
27 jul 2022 20:58
750 SEK
27 jul 2022 20:58
700 SEK
27 jul 2022 20:57
650 SEK
27 jul 2022 20:57
600 SEK
27 jul 2022 20:57
550 SEK
27 jul 2022 20:57
500 SEK
27 jul 2022 20:57
450 SEK
27 jul 2022 20:57
400 SEK
26 jul 2022 11:27
300 SEK
Elsa Forsbäck
Elsa Forsbäck
+46 (0) 70 795 83 38

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13