Tubkikare, mässing, 1800-tal.

Tubkikare, mässing, 1800-tal.

Läderbeklädd. Utdragbar. Längd 60 - 70 cm. Medföljer påse i säckväv.

Åldersrelaterat slitage. Lädersömmen rämmar. Ej funktionstestad. Anlöpningar på metallen.

Klubbat pris
100
1 133
104
Utropspris
200 EUR
Budhistorik (4 bud)
13 jul 2022 20:27
100 EUR
13 jul 2022 18:50
80 EUR
7 jul 2022 19:52
50 EUR
5 jul 2022 22:28
30 EUR
Mikael Nygård
Mikael Nygård