Glasburkar, 3 st, bla Karhula glasbruk, 1900-talets första hälft.

Klart glas. Höjd 16-27 cm

Slitage. Repor.

Klubbat pris
340
3 900
356
Utropspris
150 EUR
Budhistorik (29 bud)
12 jul 2022 19:44
340 EUR
12 jul 2022 19:43
320 EUR
12 jul 2022 19:43
300 EUR
12 jul 2022 19:43
280 EUR
12 jul 2022 19:42
260 EUR
12 jul 2022 19:42
240 EUR
12 jul 2022 19:41
220 EUR
12 jul 2022 19:41
200 EUR
12 jul 2022 7:08
180 EUR
11 jul 2022 22:46
170 EUR
11 jul 2022 22:19
160 EUR
11 jul 2022 22:19
150 EUR
11 jul 2022 16:14
140 EUR
11 jul 2022 12:11
130 EUR
10 jul 2022 23:04
120 EUR
8 jul 2022 9:35
110 EUR
8 jul 2022 9:35
100 EUR
8 jul 2022 9:35
100 EUR
8 jul 2022 9:34
95 EUR
8 jul 2022 9:34
90 EUR
8 jul 2022 9:34
85 EUR
8 jul 2022 9:34
80 EUR
7 jul 2022 22:40
75 EUR
6 jul 2022 19:21
70 EUR
6 jul 2022 19:21
70 EUR
6 jul 2022 12:24
65 EUR
6 jul 2022 12:24
60 EUR
6 jul 2022 1:31
55 EUR
5 jul 2022 21:24
50 EUR
Mikael Nygård
Mikael Nygård