Trädgårdssoffa, 1900-tal.

Trädgårdssoffa, 1900-tal.

Soffa av gjurjärn med dekor av ormbunkar. Sitthöjd 43, längd 148, höjd 90 cm.

Något slitage. Rostangrepp.

Klubbat pris
2 700
240
250
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (18 bud)
8
8 jul 2022 10:28
2 700 SEK
8 jul 2022 10:28
2 500 SEK
8
8 jul 2022 10:28
2 400 SEK
7 jul 2022 21:47
2 200 SEK
8
7 jul 2022 21:47
2 000 SEK
7 jul 2022 21:43
1 706 SEK
8
7 jul 2022 21:43
1 606 SEK
7 jul 2022 21:43
1 506 SEK
8
7 jul 2022 21:43
1 406 SEK
5 jul 2022 20:11
1 306 SEK
5 jul 2022 20:11
1 206 SEK
4 jul 2022 22:54
1 000 SEK
3 jul 2022 21:00
850 SEK
3 jul 2022 18:28
750 SEK
2 jul 2022 22:13
700 SEK
2 jul 2022 20:02
500 SEK
1 jul 2022 22:00
400 SEK
1 jul 2022 16:44
300 SEK
Sofie Lundberg
Sofie Lundberg
+46 (0) 73 918 04 69