Selected Modern Silver F764
Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine F766
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Kitchen Stories E1284
Modern Design, Timeless Weave E1292
A Token of Love E1285

Trädgårdsgrupp, bord och fyra stolar, 1900-talets mitt/första hälft.

Vitmålade med perforerad bordsskiva och sitsar. Två karmstolar och två stolar, sitthöjd 44 cm. Rektangulärt bord, längd 107, bredd 67, höjd 70 cm.

Slitage. Fläckar. Ställvis rostangrepp. Flera tassar sakas samt trasiga.

Klubbat pris
2 500
242
277
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (4 bud)
5 jul 2022 1:35
2 500 SEK
5 jul 2022 1:35
2 000 SEK
3 jul 2022 9:39
1 000 SEK
2 jul 2022 8:44
300 SEK
Sofie Lundberg
Sofie Lundberg
+46 (0) 73 918 04 69

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13