Arne Jones E1299

Trädgårdsgrupp, bord och fyra stolar, 1900-talets mitt/första hälft.

Vitmålade med perforerad bordsskiva och sitsar. Två karmstolar och två stolar, sitthöjd 44 cm. Rektangulärt bord, längd 107, bredd 67, höjd 70 cm.

Slitage. Fläckar. Ställvis rostangrepp. Flera tassar sakas samt trasiga.

Klubbat pris
2 500
237
271
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (4 bud)
5 jul 2022 1:35
2 500 SEK
5 jul 2022 1:35
2 000 SEK
3 jul 2022 9:39
1 000 SEK
2 jul 2022 8:44
300 SEK
Sofie Lundberg
Sofie Lundberg
+46 (0) 73 918 04 69