Spegel, empirstil, 1800-tal slut.

Förgylld och bronserad spegel med skuren dekor och pastellage. Höjd 87, bredd 50 cm.

Anlupet glas. Renoverad. Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
1 655
144
151
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (7 bud)
22 jul 2022 19:46
1 655 SEK
22 jul 2022 19:46
1 555 SEK
22 jul 2022 19:45
1 433 SEK
22 jul 2022 19:45
1 333 SEK
22 jul 2022 19:44
1 211 SEK
22 jul 2022 19:44
1 111 SEK
22 jul 2022 19:39
1 000 SEK