Madeleine Pyk – en samling F769

Militärfyr, Typ A, AGA, 1900-tal.

Gasdriven portabel fyr i plåtlåda. Längd 50, bredd 25, höjd 47 cm.

Slitage. Ej funktionstestad.

550
52
60
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (2 bud)
25 jul 2022 23:46
550 SEK
22 jul 2022 14:26
500 SEK