Selected Modern Silver F764
Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine F766
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Kitchen Stories E1284
Modern Design, Timeless Weave E1292
A Token of Love E1285

Vettar, 2 st, 1900-tal.

Vettar, 2 st, 1900-tal.

Bemålat trä i form av andfåglar. Längd 28 - 33 cm.

Slitage. Skador, den ena med något löst huvud. Torrsprickor.

Klubbat pris
2 300
223
255
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (6 bud)
18 jul 2022 16:26
2 300 SEK
18 jul 2022 16:26
2 100 SEK
18 jul 2022 16:19
1 900 SEK
18 jul 2022 10:23
1 800 SEK
12 jul 2022 22:18
800 SEK
12 jul 2022 18:39
300 SEK
Elsa Forsbäck
Elsa Forsbäck
+46 (0) 70 795 83 38

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13