Trädgårdsurnor, ett par, 1900-tal.

Gjutjärn med dekor av lejonmaskaroner kring livet. Diameter 30, höjd 25 cm.

Slitage. Rostangrepp. Smutsiga.

Klubbat pris
3 550
311
324
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (16 bud)
23 jul 2022 23:19
3 550 SEK
23 jul 2022 23:19
3 500 SEK
23 jul 2022 20:06
3 350 SEK
8
23 jul 2022 20:06
3 150 SEK
8
23 jul 2022 20:02
3 050 SEK
23 jul 2022 20:02
2 850 SEK
23 jul 2022 19:29
2 822 SEK
23 jul 2022 9:54
2 622 SEK
23 jul 2022 9:54
2 500 SEK
22 jul 2022 12:20
2 422 SEK
16 jul 2022 20:16
2 222 SEK
16 jul 2022 16:30
2 022 SEK
16 jul 2022 16:30
2 000 SEK
16 jul 2022 9:00
1 800 SEK
15 jul 2022 22:55
1 500 SEK
15 jul 2022 19:43
1 250 SEK
Elsa Forsbäck
Elsa Forsbäck
+46 (0) 70 795 83 38