Soffa, Art Deco 1900-talets första hälft.

Tre-sits, valnöt, fast stoppad sits och rygg, längd 161 cm, sitthöjd 42 cm.

Senare klädsel, smärre fanerskador.

Klubbat pris
1 800
157
164
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (3 bud)
27 jul 2022 21:36
1 800 SEK
27 jul 2022 21:36
1 700 SEK
27 jul 2022 21:35
1 500 SEK