Stolar 4 st, 1900-talets mitt.

Rotting. Bredd 65 cm. Sitthöjd 35 cm. Total höjd 73 cm.

Åldersrelaterat slitage. Märken. En sits med skador.

Klubbat pris
470
5 325
490
Utropspris
300 EUR
Budhistorik (24 bud)
11
3 aug 2022 18:11
470 EUR
10
3 aug 2022 18:11
450 EUR
11
3 aug 2022 18:11
440 EUR
10
3 aug 2022 17:59
420 EUR
8
3 aug 2022 16:05
400 EUR
9
3 aug 2022 16:05
400 EUR
8
3 aug 2022 7:49
380 EUR
9
2 aug 2022 20:32
360 EUR
2 aug 2022 20:32
350 EUR
2 aug 2022 19:25
340 EUR
8
2 aug 2022 19:25
320 EUR
2 aug 2022 19:24
300 EUR
8
2 aug 2022 19:24
280 EUR
2 aug 2022 19:24
260 EUR
8
2 aug 2022 19:24
240 EUR
1 aug 2022 22:22
220 EUR
1 aug 2022 22:22
200 EUR
31 jul 2022 14:38
180 EUR
31 jul 2022 14:22
160 EUR
30 jul 2022 13:28
150 EUR
29 jul 2022 18:34
120 EUR
29 jul 2022 9:43
100 EUR
28 jul 2022 10:22
35 EUR
27 jul 2022 18:59
30 EUR
Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist finländsk design
+358 (0)40 1284 977