Selected Modern Silver F764
Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine F766
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Kitchen Stories E1284
Modern Design, Timeless Weave E1292
A Token of Love E1285

Satsbord, 1900-talets mitt.

Satsbord, 1900-talets mitt.

Bordsskivor i teak. 52 x 34 cm, höjd 48 cm
30,5 x 45 cm, höjd 46 cm
27,5 x 39 cm, höjd 44,5 cm.

Åldersrelaterat slitage. Repor. Det minsta bordets ben med lagning.

Klubbat pris
200
2 064
229
Utropspris
200 EUR
Budhistorik (8 bud)
25 jul 2022 9:15
200 EUR
25 jul 2022 9:15
200 EUR
24 jul 2022 22:32
190 EUR
24 jul 2022 22:32
180 EUR
22 jul 2022 17:30
150 EUR
21 jul 2022 19:41
120 EUR
21 jul 2022 19:35
40 EUR
20 jul 2022 18:55
30 EUR
Nan Munsterhielm-Jarjis
Nan Munsterhielm-Jarjis
Specialist konst, design och konsthantverk, filialchef Helsingfors
+358 (0)50 340 5492

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13