Bordsspegel rokoko 1700-talets mitt

Rik skuren och skulpterad dekor av voluter och rocailler, 47x37 cm

Bruksslitage. Skadad fot. Senare glas. Anlupet glas. Saknar stöd Torrsprickor. Senare bronsering.

Klubbat pris
7 400
653
681
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (23 bud)
27 jul 2022 22:02
7 400 SEK
27 jul 2022 22:00
7 200 SEK
27 jul 2022 22:00
7 008 SEK
27 jul 2022 21:59
6 603 SEK
27 jul 2022 21:59
6 403 SEK
27 jul 2022 21:59
6 400 SEK
27 jul 2022 21:58
6 200 SEK
27 jul 2022 21:58
6 049 SEK
27 jul 2022 21:58
5 843 SEK
27 jul 2022 21:58
5 643 SEK
27 jul 2022 21:58
5 209 SEK
27 jul 2022 21:57
5 009 SEK
27 jul 2022 21:56
4 413 SEK
27 jul 2022 21:56
4 213 SEK
27 jul 2022 21:56
3 400 SEK
27 jul 2022 21:56
3 200 SEK
27 jul 2022 21:56
3 009 SEK
27 jul 2022 21:55
2 203 SEK
27 jul 2022 21:55
2 003 SEK
27 jul 2022 19:33
1 700 SEK
22 jul 2022 18:26
1 600 SEK
22 jul 2022 18:25
1 500 SEK
20 jul 2022 19:25
300 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13