Fåtöljer, ett par, Swedish Modern, 1940/50-tal.

Helklädda fåtöljer med svängd rygg. Ben av björk. Sitthöjd 39 cm.

Ställvis slitage.

Klubbat pris
8 200
724
755
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (25 bud)
5 aug 2022 21:23
8 200 SEK
5 aug 2022 21:23
8 000 SEK
5 aug 2022 21:23
7 800 SEK
5 aug 2022 21:22
7 600 SEK
5 aug 2022 21:22
7 400 SEK
5 aug 2022 21:22
7 200 SEK
5 aug 2022 21:22
7 000 SEK
5 aug 2022 21:22
6 200 SEK
5 aug 2022 21:22
6 000 SEK
5 aug 2022 9:55
5 200 SEK
5 aug 2022 9:55
5 000 SEK
4 aug 2022 21:30
4 200 SEK
4 aug 2022 21:30
4 000 SEK
4 aug 2022 16:34
2 800 SEK
3 aug 2022 22:55
2 600 SEK
3 aug 2022 22:55
2 500 SEK
3 aug 2022 22:54
2 400 SEK
3 aug 2022 22:54
2 200 SEK
2 aug 2022 21:24
2 000 SEK
2 aug 2022 21:24
1 900 SEK
2 aug 2022 14:23
1 800 SEK
1 aug 2022 23:03
1 700 SEK
31 jul 2022 21:56
1 600 SEK
31 jul 2022 21:56
1 500 SEK
31 jul 2022 17:54
300 SEK
Alexander Johansson
Alexander Johansson
Assisterande specialist konsthantverk
+46 (0)707 88 84 71

 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

127. Jonas Bohlin, matbord, ”À Table”, Firma Svenskt Tenn efter 2014.
Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
26 000

ditt bud
25 000

ditt bud
Aktuellt bud:
26 000 SEK