Sven Larsson, stolar, 6 st, 1970-tal.

Stomme av furu. Sitthöjd 47 cm.

Slitage. Märken.

Klubbat pris
300
27
28
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (1 bud)
28 jul 2022 20:10
300 SEK
Alexander Johansson
Alexander Johansson
Assisterande specialist konsthantverk
+46 (0)707 88 84 71