Selected Modern Silver F764
Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine F766
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Kitchen Stories E1284
Modern Design, Timeless Weave E1292
A Token of Love E1285

Bockbord, 1900-talets andra hälft.

Furu. Längd 180, bredd 90, höjd 73 cm.

Slitage. Märken. Repor.

Klubbat pris
750
73
83
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (10 bud)
29 jul 2022 14:22
750 SEK
29 jul 2022 11:55
700 SEK
29 jul 2022 7:47
650 SEK
28 jul 2022 8:05
600 SEK
28 jul 2022 6:23
550 SEK
26 jul 2022 21:47
500 SEK
26 jul 2022 12:54
450 SEK
26 jul 2022 6:46
400 SEK
24 jul 2022 21:15
350 SEK
22 jul 2022 21:54
300 SEK
Alexander Johansson
Alexander Johansson
Assisterande specialist konsthantverk
+46 (0)707 88 84 71

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13