Vidar Malmsten, stolar, 6 st, "Kaj", 1900-talets andra hälft.

Stomme av bok. Fasta stoppade sitsar. Stapelbara. Sitthöjd 46 cm.

Slitage. Märken. Smärre skador.

Klubbat pris
600
57
65
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (8 bud)
28 jul 2022 7:08
600 SEK
28 jul 2022 6:48
550 SEK
28 jul 2022 6:48
500 SEK
28 jul 2022 6:48
500 SEK
28 jul 2022 6:48
450 SEK
28 jul 2022 6:48
400 SEK
27 jul 2022 20:10
350 SEK
22 jul 2022 0:02
300 SEK
Alexander Johansson
Alexander Johansson
Assisterande specialist konsthantverk
+46 (0)707 88 84 71