Klädhängare, modell 8010, Asko, Finland 1940-talets slut.

Hatthylla med klädkrokar. Bär spår av tillverkarstämpel.
Längd 120 cm, djup 30 cm, höjd 25 cm.

Åldersrelaterat slitage. Skrapmärken.

Klubbat pris
421
4 745
439
Utropspris
150 EUR
Budhistorik (22 bud)
31 jul 2022 20:08
421 EUR
31 jul 2022 17:34
401 EUR
31 jul 2022 17:34
400 EUR
31 jul 2022 17:34
361 EUR
31 jul 2022 17:34
341 EUR
31 jul 2022 14:37
321 EUR
31 jul 2022 10:27
301 EUR
31 jul 2022 10:27
300 EUR
31 jul 2022 10:27
261 EUR
31 jul 2022 10:27
241 EUR
31 jul 2022 10:09
221 EUR
30 jul 2022 1:06
201 EUR
30 jul 2022 1:06
200 EUR
29 jul 2022 19:55
184 EUR
29 jul 2022 19:55
174 EUR
29 jul 2022 19:55
164 EUR
29 jul 2022 19:55
154 EUR
29 jul 2022 19:55
134 EUR
29 jul 2022 19:55
124 EUR
29 jul 2022 19:54
113 EUR
29 jul 2022 19:54
103 EUR
24 jul 2022 19:42
60 EUR