Mattor/ryor, ett par, Finland 1900-talets senare hälft.

Ylle. Ca 210 cm x 70 cm.

Något åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
161
1 824
168
Utropspris
150 EUR
Budhistorik (14 bud)
31 jul 2022 20:56
161 EUR
31 jul 2022 20:55
151 EUR
31 jul 2022 20:55
150 EUR
31 jul 2022 20:52
140 EUR
31 jul 2022 20:52
130 EUR
31 jul 2022 20:49
120 EUR
31 jul 2022 20:49
110 EUR
31 jul 2022 20:46
100 EUR
31 jul 2022 20:46
95 EUR
31 jul 2022 20:43
90 EUR
31 jul 2022 20:43
85 EUR
30 jul 2022 18:56
80 EUR
29 jul 2022 23:18
60 EUR
23 jul 2022 22:55
30 EUR