Spegel, "Diplomat", Fröseke, 1960-tal.

Ram av ek med dekor av naturfärgat läder. Etikettmärkt. 123 x 68 cm.

Ställvis slitage.

Klubbat pris
650
57
60
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (7 bud)
6 aug 2022 22:21
650 SEK
6 aug 2022 22:21
600 SEK
1 aug 2022 18:14
550 SEK
1 aug 2022 18:14
500 SEK
1 aug 2022 18:14
450 SEK
1 aug 2022 18:14
400 SEK
1 aug 2022 17:30
300 SEK
Alexander Johansson
Alexander Johansson
Assisterande specialist konsthantverk
+46 (0)707 88 84 71