Fällbord, "Björnsholm", och stol, "Hallunda", IKEA, 1700-tals serien, 1990-tal.

Bordsskivans diameter 87 cm, höjd 72 cm, totalhöjd 119 cm.
Stolen med löstagbar, soppad sits, sitthöjd 47 cm.
Båda stämpelmärkta.

Slitage och repor på bordsskivan, Stolen med färgbortfall på ryggstödet.

Klubbat pris
460
5 184
480
Utropspris
250 EUR
Budhistorik (32 bud)
1 aug 2022 20:35
460 EUR
1 aug 2022 20:34
440 EUR
1 aug 2022 20:34
420 EUR
1 aug 2022 20:34
410 EUR
1 aug 2022 20:34
390 EUR
1 aug 2022 20:34
370 EUR
1 aug 2022 20:34
350 EUR
1 aug 2022 20:34
330 EUR
1 aug 2022 20:32
321 EUR
1 aug 2022 20:31
301 EUR
1 aug 2022 20:31
300 EUR
1 aug 2022 20:31
280 EUR
1 aug 2022 20:31
260 EUR
1 aug 2022 20:24
240 EUR
1 aug 2022 20:16
220 EUR
1 aug 2022 20:15
200 EUR
1 aug 2022 20:15
200 EUR
1 aug 2022 20:14
160 EUR
1 aug 2022 20:14
150 EUR
1 aug 2022 20:14
130 EUR
1 aug 2022 20:14
120 EUR
1 aug 2022 20:12
110 EUR
1 aug 2022 20:12
100 EUR
1 aug 2022 17:39
85 EUR
1 aug 2022 17:39
80 EUR
1 aug 2022 16:57
75 EUR
1 aug 2022 16:57
70 EUR
1 aug 2022 12:04
55 EUR
1 aug 2022 12:01
50 EUR
1 aug 2022 12:01
50 EUR
31 jul 2022 21:51
35 EUR
30 jul 2022 7:58
30 EUR
Nan Munsterhielm-Jarjis
Nan Munsterhielm-Jarjis
Specialist silver och design
+358 (0)50 340 5492